Asel Metal'in 35 yıllık Tecrübesiyle . .

Sektördeki başarımız; müşterilerimizin bugüne kadar bize göstermiş olduğu ilgi ve güvenin 35 yıllık tecrübemizle birleşmesi sonucu gerçekleşecektir.Bugünkü onuru sizlerin bizlere duyduğu güvene borçluyuz. iyi hizmet prensibi ile sektördeki yerimizi uzun yıllara taşımak hedefimizdir.

Bugünde sizlerin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek için kendimizi yenilemeyi, geliştirmeyi ve sizlerin memnuniyetini artırmayı kendimize görev bilerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.. 

Müşterilerin her türlü malzeme ve ürün ihtiyaçlarını tek elden karşılayacak şekilde geniş ürün yelpazesi,uygun fiyatlı toptan satışıyla ,yılların vermiş olduğu bilgi birikimine sahip olan AS-EL METAL kaliteli,ilkeli ve hızlı hizmet anlayışı ile Türkiye’nin her bölgesine uzun vadeli güvene dayalı bir iş ilişkisi içerisinde, hizmet sonrası müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Satışını yapmış olduğumuz tüm malzemeler kullanımda yaşanabilecek zorlukları göz önüne alarak üretime en uygun ve 1. kalite malzemeler kullanılarak kalitesiyle kendinden söz ettirir hale gelmiştir.

Firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.